Szkło dekoracyjne – Szklo24 Tomasz Wijas - Zakład Szklarski

Szkło dekoracyjne

spill

Szkło z zastosowaniem utwardzonej emalii – półprzezroczyste lub nieprzezroczyste – na części lub na całej powierzchni tafli. Nadaje się do laminowania lub hartowania.

AbrilAmeliaKyu srebrnyKyu złotyKyu bordowyKyu szaryKyu brązowy

Przykładowe realizacje

cameoGlauss

Szkło trawione kwasem CAMEO. Stanowi połączenie klasycznej sztuki z nowymi formami, wysoko cenione w budownictwie i dekoracji. CAMEO wytwarzane jest na taflach szkła Float, których powierzchnia poddana jest delikatnemu procesowi trawienia chemicznego. W ten sposób otrzymuje się szkło z motywami ornamentowymi, które przepuszcza światło, jednocześnie rozpraszając refleksy i rozmazując obraz.

CintasChicEscarchaEspigasPinoKyuPicks

 

CAMEO “VELLO” to nowa koncepcja szkła: całkowicie nieprzezroczyste lub półprzezroczyste, delikatnie grawerowane i nadzwyczaj eleganckie.

Abril srebrno bezbarwnyAbril srebrno brązowyAbril czarnyAmelia srebrno bezbarwnyAmelia srebrno brązowyAmelia czarnyKyu srebrno brązowyKyu srebrnyKyu czarny

Przykładowe realizacje

brillglass

BRILL GLASS to wysokiej jakości produkt wykonany z bezbarwnego szkła float, który łączy cechy naszych szkieł trawionych kwasem Cameo z zastosowaniem utwardzonych emalii w szerokiej gamie kolorystycznej i polichromii. W wyniku tego otrzymujemy niezwykle piękne szkło, zarówno jeśli chodzi o projekt jak i kolor.

Kyu złotyKyu bordowyElegant złotyElegant bordowyPortesHomenaje a GaudiTon niebieskiTon bordowyAstralHojas

Przykładowe realizacje