Oprawiamy: obrazy olejne, pastele, fotografie, lustra, hafty i tkaniny, plakaty, mapy, puzzle, akwarele, oraz każdą rzecz, którą chcesz oprawić.
W ofercie posiadamy szeroki wybór ram drewnianych – nowoczesnych i stylowych. Przywiązujemy wagę do wyboru odpowiedniej ramy, jej profilu i koloru. Oferujemy kartony passe-partout w pełnej gamie kolorów. Do oprawy używamy szkło zwykłe i antyrefleksyjne. Naciągamy płótna malarskie na blejtramy (krosna).

Ozdobne passe-partout

Służy przede wszystkim do skupienia uwagi na samym obrazie. Dzięki passe-partout można podkreślić kolor, charakter czy formę obrazu. Passe-partout będzie izolował akwarelę lub pastel od szkła, chroniąc warstewkę pyłu na papierze. Dzięki temu dzieło będzie zabezpieczone przed zaplamieniem, zarysowaniem czy uszkodzeniem. Passe-partout daje niedużą przestrzeń między obrazem a szybą, ale istotną i wystarczającą aby nie dotykał do szyby.

Dzięki profesjonalnym urządzeniom do cięcia i łączenia listew nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Galeria – wejdź i zobacz.

Wykonujemy lustra na dowolny format. W ofercie znajdują się zarówno lustra srebrne (tradycyjny kolor lustra), jak i lustra w kolorze brązowym lub grafitowym. Krawędzie luster mogą być fazowane lub szlifowane.
Typy luster:

– z oświetleniem,

– bez oświetlenia,

– w ramach,

–  do wklejenia.

Oferujemy lustra nietypowe według wymagań konkretnego klienta.
W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wzory ram – wejdź i wybierz